Blog

Trenerzy personalni

Twoje wyzwanie

Trenerzy personalni którzy pomogą Ci osiągnąć cel który wspólnie sobie nadamy, poznaj siebie na nowo i odkryj swoje sportowe ja z trenerami personalnymi Baltic Gym

Szukasz profesjonalisty który zadba i zmotywuje Cię do uzyskania wymarzonej sylwetki? W Baltic Gym Sopot czekają na Ciebie starannie wybrani specjaliści którzy zajmą się Tobą w kompleksowy i indywidualny sposób. Poznaj korzyści płynacę z odpowiedniej aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia i wyciągnij z każdego treningu jak najwięcej dzięki opiece trenerskiej.

silownia monciak

PODEJMIJ WYZWANIE

Honorujemy karty

ODKRYJ SPORTOWE JA

BALTIC GYM SOPOT

Ponad 50 zajęc tygodniowo

ZAJĘCIA GRUPOWE to treningi pod okiem trenera podczas których uzyskasz swój wymarzony cel. Połączenie motywacji w grupie jak i opieka trenera podczas zajęc odpowiednio zmotywuje Cię do regularnych treningów. W naszej ofercie zajęć grupowych prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów znajdziesz różne zajęcia takie jak: wzmacniające, kondycyjne, mentalne i mieszane.

Trenerzy personalni

TRENERZY PERSONALNI to wykwalifikowani specjaliści którzy otoczą Cię swoją opieką by uzyskać wspaniałą sylwetkę. Odpowiednie dobranie ćwiczeń oraz motywacja pod kątem indywidualnych potrzeb zapewni Ci całkowitą metamorfozę nie tylko na płaszczyźnie fizycznej ale równiez psychicznej. Chcesz zadbać o sylwetkę z trenerem? Wybierz Baltic Gym Sopot

TRENING WPROWADZAJĄCY

TRENING WPROWADZAJĄCY którzy otrzymuje każdy klubowicz, pozwoli tym, którzy dopiero zaczynają przygodę ze zdrowym stylem życia odnaleźc się w klubie oraz zapoznac się z poprawnym wykonaniem ćwiczeń. Trening wprowadzający pod okiem trenera przysługuje każdemu klubowiczowi w cenie karnetu. Dołącz do Baltic Gym Sopot i odkryj swoje sportowe ja razem z trenerami Baltic!