O Klubie

Baltic Gym

Twoja nowa siłownia w samym centrum trójmiasta, w sercu Sopotu na ulicy bohaterów monte cassino.
Baltic Gym Sopot jest klubem z przyjazną i kameralna atmosferą. nowoczesny sprzęt, profesjonalna kadra trenerska i szeroka gama zajęć zmotywuje cię do odkrycia swojego sportowego ja.

Strefa maszyn izolowanych

To miejsce gdzie, na specjalnie dedykowanym sprzęcie, można pracować nad konkretnym mięśniem lub grupą mięśni. Sala wyposażona jest w wyśmienity sprzęt serii VERSA, posiada czego może wymagać nawet najbardziej wymagający klubowicz. Biomechanika na najwyższym poziomie, prostota użytkowania oraz wysoka funkcjonalność. Dzięki tym wyjątkowym maszynom udało nam się stworzyć przyjaznąi jednoczesnie niezwykle motywującą przestrzeń do ćwiczeń. Na tym sprzęcie, dzięki izolowanemu ruchowi zadbasz o postepy także w zakresie korekcji wad postawy poprzeż możliwość podniesienia napięcia  mięsniowego – możemy dozować wysiłek który wkładamy w wykonywane ćwiczenia.
Warto zauwazyć, że nasz sprzęt zawiera instrukcje poprawnego stosowania i licznik, mierzący ilość powtórzeń i odstęp czasowy między nimi, dzięki czemu jedyne na czym musisz się skupić, to poprawnośc ćwiczeń.

Strefa wolnych ciężarów

To miejsce dla najbardziej wymagających I doświadczonych w treningach gości. Tutaj, w przeciwieństwie do treningu na maszynach, nie ma żadnych ograniczeń ruchu. Trening z wolnymi ciężarami to intensywne ćwiczenia dla tych, którzy chcą szczególnie zadbać o rozwój swoich mięśni. Odpowiednio większa przestrzeń sprawia, że wysiłek z hantlami, sztangami czy wyciągami przyniesie założony efekt. Do dyspozycji naszych gości, oprócz wspomnianych przyrządów, są także ławeczki proste I skośne, brama, podest do sztangi, kettle, worki, pasy, taśmy. Strefa wolnych ciężarów wyposażona jest też w urządzenie power rack. To wielofunkcyjne stanowisko, przy którym wykonamy trening wszystkich partii mięśniowych. System asekuracyjny regulowany we wszystkich poziomach wysokości pozwoli nam dopasować ciężar do wykonywanego ćwiczenia. W wyposażeniu znajdziemy dodatkowe drążki do ćwiczenia mięśni grzbietu oraz tricepsu jak również talerze olimpijskie I uchwyty do pracy z power bandami.

Strefa cardio & aerobik studio

Nowoczesna, duża, klimatyzowana sala do ćwiczeń. Równocześnie ćwiczyć może tu nawet kilkadziesiąt osób. Podłoga zapewnia doskonałą amortyzację, a sala została wyposażona w najnowszy sprzęt najwyższej jakości. Dbamy o to, żeby każda godzina spędzona z nami przepływała w niezwykłej atmosferze. Pomieszczenie wyposażono również w liczne atrakcje I udogodnienia. Wszystko to pozwoliło nam stworzyć aerobic & spinning studio najwyższej klasy. Profesjonalna kadra oraz szeroki wachlarz różnorodnych zajęć zapewnią komfort I radość z ćwiczeń nawet najbardziej wymagającym gościom.

Strefa funkcjonalna

Wielofunkcyjna klatka treningowa, możliwość przeprowadzenia treningu funkcjonalnego w grupie do 12 osób. Wyposażona w:

Regulowaną poręcz do pompek szwedzkich
Regulowany drążek do podciągania
Przegub obrotowy
Uchwyty na sztangi
Linę treningową
Trx
Drabinkę poprzeczna
Wysięgnik z workiem bokserskim

Honorujemy karty:

Chcę darmowy trening wprowadzający z trenerem!
Potwierdzam, że mam ponad 18 lat i zgadzam się z warunkami akcji promocyjnej.
Zgadzam się na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Baltic Gym Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie przy ul. Boh. Monte Cassino 55/57, a także na ich przetwarzanie przez administratora danych osobowych, dla celów marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną lub na podany przeze mnie numer telefonu, na warunkach określonych w przepisach ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Zgadzam się na przekazywanie mi przez Baltic Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-759), ul. Boh. Monte Cassino informacji handlowych drogą elektroniczną (m.in. pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych) w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Przyjmuję również do wiadomości, iż wyrażenie przeze mnie niniejszego zgody jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu otrzymania wejściówki.

Wypróbuj Baltic Gym bezpłatnie!