Nowy instruktor w Baltic Gym! Zajęcia CROSS TRAINING

Witamy nowego trenera w Baltic Gym!

Kacper Zwolan

Aktywny Trener z paroletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Metoda treningu opartego na ruchach funkcjonalnych oraz wysokiej intensywności spowodowała oparcie treningów na metodzie Crossfitowej stosowanej zarówno w pracy własnej jak i pracy z klientami. Obecnie w planach w Marcu tego roku start w zawodach we Wrocławiu Najmocniej cenie zaangażowanie, niezłomność oraz dążenie do postawionych celów z uśmiechem na twarzy.

Będzie u nas prowadził zajęcia CROSS TRAINING dwa razy w tygodniu! Wtorki i czwartki o godzinie 19:00

Cross Training –Cross training to trening angażujący wszystkie partie mięśniowe, oparty na złożonych, funkcjonalnych ruchach.

Poprawia kondycję, rzeźbi sylwetkę, rozwija takie cechy motoryczne jak wytrzymałość sercowo-naczyniowa i oddechowa, wytrzymałość siłowa, elastyczność, szybkość, koordynacja ruchowa i równowaga.

Charakteryzuje się wysoką intensywnością, jest treningiem multidyscyplinarnym, łączącym w sobie elementy treningu kondycyjnego, siłowego, gimnastycznego i interwałowego.

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i przygotowaniem do ćwiczeń, objaśnieniem programu i techniki, następnie odbywa się część właściwa trwająca ok 30 minut. Każdy trening zakończony jest rozciąganiem.

Cross treining to zintegrowana społeczność, ale otwarta dla wszystkich kochających sport i chcących od treningu czegoś więcej niż tylko spalonych kcal. To sportowy styl życia, świadomość swojego ciała i zdrowia. To trening w niezwykłej atmosferze.
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *